KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581252
nr 1358 1252
Erik Holmgren, Jugendram. Signerad, daterad 1906, landskap. Olja på duk, 50x71 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:07:46
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr